Na specializovaných klinikách se zeleninové šťávy s úspěchem pijí pro získání zdraví a odstranění všech civilizačních nemocí, kde je příčina vždy stejná. Otrava krve, nízký příjem živých živin a nedostatečné vylučování odpadu. Alkalizují prostředí organismu, rozpustí a odstraní kyseliny a toxiny, budují nové tkáně, elastické cévy a tepny. Pijí se především kombinace mrkve, špenátu, červené řepy, celeru, petržele a salátů. Šťávy se pijí po celý den, po dobu několika týdnů. Pak se přejde na přirozenou stravu a život bez nemocí.  

Dr. Max Gerson - kontakt na nejbližší kliniku v Maďarsku                               Dr. Norman Walker - Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy

dokumentární tv - film o léčbě rakoviny a civilizačních nemocí

 

Je více postupů, jak se zbavit všech nemocí, někdo propaguje jíst pouze hroznové víno, jiný jeden kilogram ovoce denně, šťávu z červené řepy, apod. Tyto metody mají společnou jednu zásadní vlastnost, přijímáme pouze živé látky. Žádná vařená strava, doplňky nebo léky. "Neléčí" se jen něco, ale vždy všechno najednou. U na smrt nemocných pacientů, kteří se během pár týdnů uzdraví, lékaři používají výrazy jako zázrak, nepochopitelné nebo neuvěřitelné.